Stuudium

Need materjalid tegi Stuudiumi keskkonnas avalikuks Alatskivi Kunstide Kool.
Küsimustega pöördu materjali jagaja poole, või kirjuta info@stuudium.com.

Hindamine

Mikk Kirikal
1.11.18 12:45
Hindega „10“ („suurepärane“) hinnatakse suulist vastust (esitust), kirjalikku või praktilist tööd, praktilist tegevust või selle tulemust, kui see on täiel määral õppekava nõuetele vastav ja kui õpilane on sooritanud esituse maksimaalselt.

Hindega „9“ („väga hea“) hinnatakse õpitulemust, kui see on enamuses õppekava nõuetele vastav, esineb ebatäpsusi pisiasjades.

Hindega „8“ („hea“) hinnatakse õpitulemust, kui see vastab üldjoontes hea esinemise ja heade teadmiste nõuetele ja sisaldab kuni kahte põhimõttelist eksimust.

Hindega „7“ („üsna hea“) hinnatakse õpitulemust, kui see on üldiselt õppekava nõuetele vastav, kuid pole täielik.

Hindega „6“ („keskpärane“) hinnatakse õpitulemust, kus esineb puudusi ja vigu, kuid tulemus on vastav hea esituse nõuetele.

Hindega „5“ („rahuldav“) hinnatakse õpitulemust, kus esineb puudusi ja vigu mitmetes põhimõttelistes hindamise aspektides, kuid tulemusest on näha üldine positiivne mõistmine õpilase poolt.

Hindega „4“ („piisav“) hinnatakse õpitulemust, kui see on üldiselt õppekava nõuetele vastav, kuid esineb mitmeid põhimõttelisi puudusi ja vigu.

Hindega „3“ („nõrk“) hinnatakse õpitulemust, mis on üldjoontes nõuetele vastav, kuid on näha, et õpilane ei ole mõistnud materjali olemust.

Hindega „2“ („kasin“) hinnatakse õpitulemust, kui see on vaid miinimummahus õppekava nõuetele vastav, esineb palju olulisi puudusi ja vigu.

Hindega „1“ („puudulik“) hinnatakse õpitulemust, kui see ei vasta õppekava nõuetele